Intronizacja Królewsko-Marszałkowska BKGB AD 2020 :: 2020.07.18

No i wydarzyło się. Wbrew wszelkim wątpliwościom związanym z panującym zagrożeniem epidemią covit19 nasza intronizacja się odbyła, co prawda nie tak hucznie jak w poprzednich latach, ale nawiązywała do lat ‘80 i ‘90 ubiegłego wieku, gdzie to nasze intronizacje odbywały się również na strzelnicy pod chmurką.

Nie powinno nikogo dziwić, że jak widać na załączonych zdjęciach frekwencja bracka oraz zaproszeni goście dopisali. Bracia są spragnieni spotkań integracyjnych i uczestnictwa w zawodach, których w tym roku jest niestety jak na lekarstwo.

Hetman Bractwa Jan Świgost swoim przemówieniem otworzył imprezę intronizacyjną. W trakcie ceremonii otwarcia uhonorowano nasze drogie i jak dotąd nie w pełni docenione Panie odznaczając je naszymi brackimi odznaczeniami Krzyrzem Honorowym BKGB oraz Odznaką 30-lecia BKGB. Dodatkowo Odznaczeniami Zjednoczeniowymi uhonorowano Odchodzącą / Wchodzącą Radę królewsko-Marszałkowską.

W tym roku po raz drugi z rzędu Królem Kurkowym BKGB AD 2020 obwołano Brata Pawła Galwasa, a jego przybocznymi Marszałkami pozostali I-szym Brat Rafał Korzeniowski i II-gi Brat Artur Koleba - gratulujemy - Wiwat Król Wiwat Rada Królewsko-Marszałkowska.

Po oficjalnym otwarciu rozpoczęły się zawody strzeleckie, w których strzelcy walczyli o Tarczę Królewską oraz Tarczę Charytatywną.

W Zawodach Królewskich Bytomskiego Bractwa triumfował Brat Jerzy Lech pozostawiając w tyle całą resztę braci - gratulujemy.

Mocno naciskany przez bytomskich braci, brat Szymon Kamela z Toszka zachowując zimną krew do końca zawodów zdobył tarczę charytatywną - gratulujemy.

Wyniki zawodów:

:: Zawody Królewskie AD 2020

:: Tarcza Charytatywna AD 2020

_____________________________

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza