Zawody Strzeleckie Okręgu Śląskiego ZKBS RP :: 2020.09.26

Dnia 26-go września 2020-go roku na brackiej strzelnicy w Jelczu-Laskowicach odbyły się Zawody Strzeleckie Okręgu Śląskiego ZKBS RP. W trakcie zawodów rywalizowano w trzech kategoriach: O tytuł Króla Królów, O tytuł Króla Okręgu Śląskiego oraz w zawodach do tablicy losowych.

Do finałowej dziesiątki zakwalifikowało się aż trzech braci i siostra naszego Bractwa, ale sam finał nie poszedł już nam tak dobrze, a wszystko przez brak Andrzeja S., który gdyby był i użyczył nam swojej broni czarnoprochowej, to kto wie jakby potoczył się finał – w końcu ktoś musi ponieść winę za nasze niepowodzenia ;D

Należy tutaj wspomnieć, że w rywalizacji do Tablicy Losowej, drugie miejsce zajął nasz Brat Michał Kukulski. Tytuł Króla Królów zdobył Brat Piotr Kurek z Rybnika, a tytuł Króla Okręgu Śląskiego zdobył Brat Roman Baran z Głogówka.

Do czasu ogłoszenia oficjalnych wyników, nie jest mi znane pierwsze miejsce w strzelaniu do Tablicy Losowej. Informacje o wynikach zawodów na pewno się pokażą w najbliższym czasie.

_____________________________

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza